....................

Lehekülge haldab:

Merike Pappel /direktor
e-post: lehola@la.tln.edu.ee


Viimati muudetud 01.10.2019

....................

OKTOOBER 2019

01.10 kell 11.40
MUUSIKAPÄEVA tähistamine

Tallinna Muusikakeskkooli õpilaste kontsert

Kuulamas aiarühmad (saalis)


03.10 kell 13.15
Tervist edendav lasteaed - töörühma esimene koosolek

KHK-s


03.10 kell 18.00
Mustamäe LOV Haridusasutuste töötajate tunnustusüritus

Kultuurikeskuses KAJA. (Igast haridusasutusest 7 töötajat - kutsetega)


07.10 - 11.10
Busy-Bee projekti üritus

Erasmus+ reis projekti "Busy bee" raames Lätti, Ogresse
(Natalja. M, Natalja. J, Jekaterina ja Siret)


08.10. kell 10.00
"Tulest targem"

Päästeameti koolitusprojekt (Mõmmikud)

kell 10.30 õues tuletõrjeauto uudistamiseks kõikidele)


09.10. kell 10.00
ÜRITUS "Väikese kala-aabits"

Aabitsa üleandmise üritus osalise keelekümblusega Sipelgate rühmas.
Külas raamatu autor KÄTLIN VAINOLA koos kalateadlasega ning kalanduse teabekeskuse juhataja.


17.10. kell 10.30
SÕIMERÜHMADE SPORDIPÄEV Doktor Oravaga

(saalis)

17.10. kell 13.15
Rohelise Kooli koosolek

KHK-s


21.10. kell 15.15
Vene Noorsooteater " HANED-LUIGED"

Vene keeles, pilet 3 eur
Etendust vaatavad 1,3,9 rühma lapsed


28.10. kell 15.15
TEATER Nipitiri "TULINE TANTS"

Eesti keeles, pilet 2.50
Etendust vaatavad 2,3,5,10,11 rühma lapsed


29.10. kell 13.15
SÜGISKOHVIK personalile + lühike infotund

KHK-s


30.10. kell 10.00
SÜGISPIDU " Mis juhtub siis, kui päike magama läheb?"

(Saalis - osalevad aiarühmad)


...................

VEEL SILMANURGAST SÄRATAB
SEPTEMBER KOLLAST PÄIKEST
"NÜÜD, KOOLI! KOOLI!" ÄRATAB
TA IGA SUURT JA VÄIKEST

(Ellen Niit)


SEPTEMBER 2019


02.09. TARKUSEPÄEVA tähistamine
kell 10.00 Lasteaia õuealal (Osalevad kõk rühmad)
NB! Vihmase ilmaga saalis (Osalevad aiarühmad)

(Külas doktor ORAV)

05.09. AVATUD TEGEVUS "Meie sügisannid" Lepatriinu rühmas
kell 11.00

Oodatud kõik huvilised !

09.09. MTÜ Lasteteater RÕÕMULILL
kell 15.15 etendus "PÄIKESEKIIR ÕPIB NÄGEMA LOODUST" (eesti keeles)

Pilet 2.20 eur
Osalevad rühmad nr. 2, 3(?), 5, 7, 10, 11.

16.09. Teater ILMARINE
kell 15.15 etendus "KUKE SEIKLUSED" (vene keeles)

26.09. INFOTUND ÕPETAJATELE
kell 13.15 saalis

20.09-21.09. MAAILMAKORISTUSPÄEV
Ametlikule leheküljele on registreeritud Lepatriinude rühm, osaleda võivad soovi korral kõik

23.09 - 27.09 SPORDINÄDAL
(Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile eestvedamisel)

12.09 Spordipäev doktor Oravaga rühmad 2,3,11
27.09 Spordipäev doktor Oravaga rühmad 1,5,9,10,11

24.09. - 27.09 NUNNUNÄITUS
Aiamajakeses

................

AUGUST

Mustamäe lasteaedade õpetajate rahvastepalli võistlus

Enne uut õppeaastat otsustasid Lehola Lasteaia õpetajad täiendada oma energiavarusid ja osaleda Mustamäe lasteaedade rahvastepalli võistlusel, mis toimus Tammetõru lasteaias 29.08.2019.

Lõbusal sportlikul üritusel osales 7 lasteaeda. Võidukarika viis kaasa seekord Vesiroosi lasteaed.

Lehola võistkond oli väga, väga tubli ja võitis lausa kolm mängu, aga kohtuniku otsus sai määravaks ning Lehola "apellatsioonikaebust" ei esitanud.

Lõppude lõpuks võitis sport ja sõprus!


Aitäh osalejatele!


direktor
Merike Pappel

RAHVASTEPALL 2019

.................
MAI 2019


06.05. - 17.05. Ühisnäitus " MEIE EESTI"
Lasteaedade ühisnäitus Tallinna Kadaka Lasteaia eestvedamisel
(Näitust saab vaadata Lehola Lasteaia aia peal)

19.05. Kaja kultuurikeskuses Kevadine laste filmifestival (KELAFF)
Algus kell 10.00
Võistlemas Lottede rühmas valminud animatsioon „Lotte ja aastaajad“

20.05. Animatsioon„Lotte ja aastaajad“ saalis kell 15.15
osalevad rühmad 2, 4, 5, 8, 10, 11

kell 15.45
osalevad rühmad 1, 3, 9

22.05. näitus MINA LÄHEN LAULUPEOLE Laulupeokeses osalejate kunstitööde näitus
Liivaku lasteaia aia peal

22.05. Pedagoogiline nõupidamine kell 13.15 Lehola Keskkonnahariduskeskuses

22.05. PEREPÄEV: ühislaulmine ja piknik
kell 17.00
Spordiplatsil

23.05. SIPELGATE rühma LÕPUPIDU
kell 16.00 Saadetakse tulevased koolilapsed kooli

29.05. Mustamäe lasteaedade VII laulupeoke "KES AIAS?"
Liivaku lasteaias. Osalevad Lotte rühma lapsed
kell 10.30 RONGKÄIK
kell 11.00 (orienteeruv) ÜHISLAULMINE

NB! PEAPROOV 27.05. 2019 kell 10.30

31.05. LOTTE RÜHMA LÕPUPIDU
kell 16.00 Saalis

EMADEPÄEVA ÜRITUSED
7. MAI kell 16.00 MIKID-MINNID: laulud emadega, saalis
8. MAI kell 09.15 PÖIALPOISTE lauluhommik emadega, saalis
8. MAI kell 16.00 SIPELGATE RÜHMA koosolek emadega, rühmas

13. MAI kell 16.30 KIISUPERE emadepäeva pidu, saalis
13. MAI kell 17.15 MESIMUMMUDE emadepäeva pidu, saalis

14. MAI kell 16.00 LEPATRIINUDE emadepäeva pidu, saalis

15. MAI kell 9.15 MõMMIKUTE lauluhommik emadega, saalis
15. MAI kell 16.30 KLAABUDE emadepäeva pidu, saalis

16. MAI kell 16.00 KALAKESTE perekondlik meisterdamise hommik

.......

APRILL 2019


01.04.
kell 10.00 LOTTED teatris ALLIKA lasteaias, etendus
"RONGISÕIT"
Mustamäe Lasteaedade Teatrifestivali raames
pilet 0,50 (Raha "Märka ja Aita" fondi)


03.04.
kell 10.00 MÕMMIKUD teatris LIIVAKU lasteaias, etendus "PÄIKESELE KÜLLA"
Mustamäe Lasteaedade Teatrifestivali raames
pilet 0,50 (Raha "Märka ja Aita" fondi)

kell 10.00 SIPELGAD teatris KADAKA lasteaias, etendus "TOŠKA"
Mustamäe Lasteaedade Teatrifestivali raames
pilet 0,50 (Raha "Märka ja Aita" fondi)


04.04.
kell 11.00 LEPATRIINUD teatris LIIVAKU lasteaias, etendus "JÕULUSEIKLUS METSAS"
Mustamäe Lasteaedade Teatrifestivali raames
pilet 0,50 (Raha "Märka ja Aita" fondi)

kell 11.00 KALAKESTE SÕIMERÜHM teatris KIKASE lasteaias, etendused "SEENEVARJUS" ja "HUNT JA SEITSE KITSETALLE"
Mustamäe Lasteaedade Teatrifestivali raames
pilet 0,50 (Raha "Märka ja Aita" fondi)


08.-12.04. ERASMUS+ projekti „BUSY BEE“ raames viibivad Anu, Liis, Ulvi ja Ene LEEDUS


08.04.-12.04. ÕUESÕPPENÄDAL

Rühmade avatud tegevused:

08.04. kell 10.00 SIPELGAD "Kevadeluurajad"
09.04. kell 10.30 LEPTRIINUD "Taimeriik kevadel"
09.04. kell 11.15 MESIMUMMUD "Kevadet otsimas"
10.04. kell 11.15 MIKID-MINNID "Putukad, mutukad"
11.04.kell 10.00 LOTTED " Mutukad, putukad"
11.04. kell 11.15 PÖIALPOISID " Kevad käes..."
12.04. kell.......................


15.04 PILDIKOMPANII SÕIMERÜHMADE LAPSI PILDISTAMAS
Alates kella 9.00-st Saalis

17.04 kell 10.00 MÄLUMÄNG „MUSTAMÄE ÖÖKULL“ Tallinna Lasteaias Kikas
(Lehola Lasteaeda ESINDAVAD LOTTEDEST 4 LAST)

16.04. ja 17.04 kell 13.15 RAHVUSVAHELISE TANTSUPÄEVA tantsu „TERVE VALD“ õppimine Õpivad ÕPETAJAD saalis tantsuõpetaja Urmase juhendamisel


23, 24, 25.aprillil kell 16.00-18.00 HEAKORRATALGUD

Osaleme Mustamäe LOV poolt algatatud talgutel. Korrastame talgute korras mänguväljakuid, spordiplatsi ning lasteaiataguse roheala maa-aluste garaažide juures.

25.04 kell 13.15 ÕPETAJATE INFOTUND

29.04 kell 11.00 RAHVUSVAHELISE TANTSUPÄEVA tähistamine
Spordiväljakul ja Lotte rühmas

RAHVUSVAHELINE TANTSUPÄEV 2019 LOTTE RÜHMAS 2019

.................

MÄRTS 2019


Tallinna Lehola Lasteaed 50

04.03 kell 9.30
MAJA ja ÕUEALA MAKETI avamispidu
Saalis kõik rühmad

05.03
JUUBELIPÄEV -TORTIDE NÄITUS JA KONTSERT

Rühmades valmistatud tortide näitus saalis kell 10.30 - 12.15
Sünnipäevakontsert lastele kell 15.15 (kõik rühmad saalis)
Tordisöömine rühmades

06.03 kell 16.00
JUUBELIAKTUS "Lapsel lapse päev"

Kell 17.00 Ringkäik majas endiste töötajatega
Sünnipäevakohvik Sipelgate rühmas

07.03
SPORTLIK JUUBELIPÄEV õues Aino ja Sireti juhtimisel
Aiarühmad

08.03
VÄRVILINE SÜNNIPÄEVADISKO saalis
Kell 10.00 rühmad 6,7,8,5,1
Kell 11.30 rühmad 2,3,4,9,10,11 (disko alguses esinevad Siki tantsustuudio lapsed)

11.03 kell 15.15
Vene noorsooteater "PUDER KIRVEST" saalis

Pilet 3 eur
Osalevad (1, 3, 9 rühm), vene keeles

19.03 kell 10.00
"LAPSEL LAPSE PÄEV" Lotte rühm esineb Kikase lasteaiale

(Mustamäe lasteaedade teatrifestivali raames)

20.03
KEVADE TERVITAMINE

Kell 09.15 rühmad 6, 7, 8, 5, 1.
Kell 10.00 rühmad 2, 3, 4, 9, 10, 11

25.03 kell 15.15
Lepatriinu teater "KÕIGE HELGEM PÄEV"

Pilet 2.50 eur
Osalevad (2, 3, 4, 5, 8, 10, 11 rühm), eesti keeles

28.03 kell 13.15
ÕPETAJATE INFOTUND
(saalis)

...................

VEEBRUAR 2019

05.02 kell 13.15
KOOLITUS ÕPETAJATELE "Koolivalmidus ja kooliküpsus"

11.02 - 15.02
SOOJA KAMPSUNI NÄDAL

13.02
JUHTIDE NÕUPIDAMINE Tallinna Tondiraba Huvikoolis
Osalevad direktor ja õppealajuhataja

14.02
SÕBRAPÄEVA TÄHISTAMINE
RÜHMAD ÜKSTEISEL KÜLAS

SÕBRAPÄEVA KOHVIK PERSONALILE KHK-S KELL 13.15 - 15.00

14.02 kell 11.00
LOTTE RÜHMA AVATUD TEGEVUS

18.02 kell 15.15
Teater RÕÕMULILL "Nõiatüdruk Mirell peab Eesti sünnipäeva"

19.02 kell 13.15
ROOSIDE MEISTERDAMINE lasteaia juubeli dekoratsioonideks

21.02
Pidulik aktus EESTI VABARIIK 101

kell 9.15 1,5,6,7,8rühm
kell 10.00 2,3,4,9,10,11rühm

28.02 kell 13.15
INFOTUND õpetajatele
Saalis

...........

JAANUAR 2019

08.01 kell 13.15
PED. NÕUPIDAMINE Keskkonnahariduskeskuses

15.01 kell 13.15
Rohelise Kooli töörühma koosolek
KHK-s

18.01 kell 13.15
Külas eesti Suusaliidu SUUSABUSS
Suusabussiga liituvad Lepatriinud, Sipelgad, Lotted ja Mõmmikud

28.01 kell 15.15
Teater Sankt Peterburgist, etendus "Talvemuinasjutt"
Pilet 3 eur, etendus vene keeles
Osalevad Klaabud, Sipelgad ja Mesimummud

28.01 kell 17.00
Hoolekogu koosolek

29.01 kell 13.15
Infotund ÕPETAJATELE
Saalis

...................

DETSEMBER 2018

03.12 kell 9.00
ESIMENE ADVENT: muinasjutt „Advendiküünla valgus“, saalis
Kõik rühmad

03.12 - 07.12
Rahvusvahelise projekti „Busy Bee“ raames partnerriigid (Läti, Leedu, Rootsi, Island) Leholas

06.12 kell 13.00 - 15.00
Esmaabi täiendkoolitus personalile
Saalis, koolitaja: Marju Karin

10.12 kell 9.30
Multifilm „Lepatriinu jõulud“ vaatamine, KHK-s (Rühmad 2, 4, 10, 11)

13.12 kell 16.30
Jõululaat ja piparkoogimaania Leholas
Näitus/müük piparkoogimehikestest ja piparkoogimajadest (saalis)

17.12 hommikupoolikul
Päkapikud õuemajakeses jõulujutuga lapsi tervitamas


JÕULUPEOD

18.DETSEMBER
kell 10.00 Kiisupere
kell 15.30 Pöialpoisid
kell 16.30 Lepatriinud


19.DETSEMBER
kell 16.00 Mõmmikud
kell 17.00 Taevatähed


20.DETSEMBER
kell 16.00 Kalakesed
kell 17.00 Sipelgad


21.DETSEMBER
kell 12.30 Mikid-Minnid
kell 14.30 Lotted
kell 15.30 Mesimummud
kell 17.00 Klaabud

...................

NOVEMBER 2018

01.11 kell 10.30
SÜGISPIDU: Sügis tuleb külla
Rühmad Klaabud, Sipelgad, Kiisupere ja Mesimummud

05.11
Tallinna Haridusameti KOOLITUSKONVERENTS "Õpetaja kujundab homset"
Osalevad SIRET ja NATALJA M.

05.11 ja 06.11
PILDIKOMPANII aiarühmasid pildistamas

Võimalus pildistada ka personalil.
Õpetaja abide ühispilt 05.11
Õpetajate ühispilt 06.11

13.11 kell 9-15
KHK-s Männikäbi lasteaia esmaabi koolitus
Osaleb Männikäbi lasteaia ja Kikase lasteaia personal

13.11 kell 15-17
Tallinna Keskkonnaameti infoseminar (lasteaia keskkonnaharidusliku õppetöö mitmekesistamise ja arendamise võimalused)
Osaleb MERIKE

15.11 kell 13.15
ROHELISE KOOLI töörühma KOOSOLEK
KHK-s

19.11 kell 15.15.
Teater NIPITIRI etendus " Võluleib"
Osalevad rühmad 2,3,4,5,10,11
Pilet 2.50

26.11 kell 10.00 ja 10.40
KADRIPÄEV saalis
kell 10.00 - rühmad 1,3,9,6,7,8
kell 10.40 - rühmad 2,4,5,10,11

27.11 kell 11.15
Politseimuuseumi programm "Tervislik toitumine"
Osalevad rühmad 1,3,9

28.11 kell 9-15
INFOTUND ÕPETAJATELE
Saalis


ISADEPÄEVAD LEHOLAS

05.11 kell 8.15 LOTTED - Rahvusvaheline perepäev, rühmas
07.11 kell 8.20 LEPATRIINUD - Pudruhommik koos isadega
08.11 kell 17.00 PÖIALPOISID - Mängudeõhtu isadega
12.11 kell 8.30 KALAKESED - Pudruhommik isadega
13.11 kell 17.00 MÕMMIKUD - Sportlik õhtu isadega saalis

..................

OKTOOBER 2018

02.10 kell 10.30
MTÜ Lasteteater RÕÕMULILL etendus " Ma ei mängi sinuga!"
Pilet 2.20
Rühmad 2,3,4,5,10,11

05.10 kell 10.00
Lotted tervitavad etendusega "Mõmmi teel kooli"
Tervitus Lehola Lasteaia õpetajatele ja lastele

11.10 kell 13.15
Rohelise Kooli TÖÖRÜHMA KOOSOLEK

12.10
Spordihommik liikumisõpetaja Ainoga
9.30-10.00 LOTTED
10.05-10.35 SIPELGAD JA LEPATRIINUD
10.40-11.10 PÖIALPOISID JA MESIMUMMUD
11.15-11.45 MÕMMIKUD JA KLAABUD

15.10 kell 15.15
Teater Sankt-Peterburgist etendusega "Vähk ja Roos"
Pilet 3.00
Rühmad 1,3,9

19.10 alates kella 10.00
Raamatukogubuss KATARIINA JEE
Rühmad 1,2,3,9,10,11

NB!

MÕMMIKUD ja SIPELGAD liitusid projektiga "HAMBAD PUHTAKS" (Projekt kestab 2018a.oktoobrist kuni 2019a. aprillini)

MÕMMIKUD liitusid projektiga "OSKAN ja AITAN" (Projekt kestab 2018a.novembri lõpuni)

.....................

03.09 kell 11.00
ÜLLATUS SEPTEMBRIS

(vajuta lingile)
ÜLLATUS

..................

SEPTEMBER 2018

03.09 kell 11.00
TARKUSEPÄEVA TERVITAMINE
Õues

06.09 kell 13.15
PED. NÕUPIDAMINE
KHK-s

17.09 kell 15.15
MTÜ LASTETEATER RÕÕMULILL
etendus " Ettevaatust Sebra"
Pilet 2,20 eur
Etendust vaatavad 2,3,5,10,11)

20.09 kell 10.00 - 11.30
MUSTAMÄE MINI-SOS
Männi pargis
Osalevad Lotte rühma lapsed

20.09 kell 15.15
Teater ILMARINE
Etendus " Kiusakas Kits"
Pilet 3 eur
Osalevad rühmad 1,3,9,

25.09 kell 13.30
INFOTUND ÕPETAJATELE
Saalis

27.09 kell 16.00 - 18.00
MIHKLILAAT JA NUNNUNÄITUS
Õues

..................

ÜHISLAULMINE

Reedel, 1. juunil toimus Tallinnas Vabaduse väljakul mudilaste laulupidu "SadaSäraSilma". Lehola Lasteaiast osales 9 Pöialpoiste rühma last, muusikaõpetaja, liikumisõpetaja ja direktor.

ERR-i portaalis oli võimalik vaadata sündmusest otseülekannet.

ÜHISLAULMINE 2018

LEHOLA ÜHISLAULMISEL 2018

..................

VAHVA ÜHISTANTSIMINE


Tallinna Lehola Lasteaed osales täies koosseisus ( s.t. osalesid kõik rümad) 24.mail
ÜLELINNALISEL ÜRITUSEL – TANTSUPIDU, „ Me armastame Eestit".
Pidu toimus üheaegselt kõikides Tallinna lasteaedades.

Meie pidu algas rongkäiguga ümber kiviktaimla, seejärel liiguti edasi „Sabatantsuga". Iga rühm liikus käest kinni hoides oma kohale, moodustades lõpuks ringi. Rühmas oli ka juhttantsija, kelle käes oli kraapsupill (mille said kõik lasteaiad linnalt kingituseks möödunud aasta kevadel).

Teine ühine tants on „Nüüd tulge tantsima" ning kolmas kõigile tuntud „Kaera-Jaan". Teise ja kolmanda tantsu vahel olid omad lasteaiatantsud.

Peomeeleolu oli rõõmus ja elev, lapsed said tantsida kõik koos õues. Ka kõige pisemad sõimelapsedki olid tantsuringis ning lõid tantsu kaasa.

Lapsed ja õpetajad olid rahvariietes, mõni rühm oli oma rühmavormi välja mõelnud…

Paljud lapsevanemad olid tulnud meie vahvat üritust vaatamas. Oh, neid pildistamisi ja kaasaelamisi….

Seda oli tore vaadata ja nautida.

Tänusõnad kõigile osalejatele

Merike Pappel

ÜHISTANTSIMINE 2018

.................

MAI
2018


02.05 alates kella 9.00
PILDIKOMPANII PILDISTAMINE
Sõimerühmad

04.05 kella 15.00 - 18.00
MAJAS LOGOPEED
Eesti emakeelega laste kõne nõustamine

07.05
Alusharidus 100-laste tööde näitus "LOOV LAPS"
Aia peal

09.05 kell 10.00
PEREHOMMIK SAALIS
Kalakeste rühm

10.05 kella 16.00 - 18.00
EMADEPÄEVA LAULUD SAALIS
Kiisupere rühm

14.05 kell 10.30
KOOSMÄNGU HOMMIK ÕUES
Sõimerühmad

14.05 kell 16.00
LAULUD EMADELE JA VANAEMADELE
Sipelgad, Klaabud ja Mesimummud laulavad ÕUES SÕIMEPLATSIL

14.05 kell 16.30
LAULUD EMADELE JA VANAEMADELE
Mõmmikud, Lotted, Pöialpoisid, Lepatriinud

Kontsert saali akendelt (külalised õues)

18.05 kell 10.00 - 15.30
PROJEKTIÕPPE KOOLITUS Tallinna Ülikoolis
Siret, Merike

22.05
LOTTE RÜHM STENBOCKI MAJAS


24.05 kell 16.00
TANTSUPIDU "ME ARMASTAME EESTIT" (õues)

ÜLELINNALINE ÜRITUS – TANTSUPIDU, „ Me armastame Eestit" üheaegselt kõikide Tallinna lasteaedade õuealal.

Pidu algab sissejuhatava „Sabatantsuga". Iga rühm liigub käest kinni hoides oma kohale, moodustades lõpuks ringi. Rühma ees on juhttantsija, kelle käes on kraapsupill (mille said kõik lasteaiad linnalt kingituseks möödunud aasta kevadel).

Teine ühine tants on „Nüüd tulge tantsima" ning kolmas kõigile tuntud „Kaera-Jaan". Teise ja kolmanda tantsu vahe täidab iga lasteaed enda valitud tantsudega.

Osalevad kõik rühmad

25.05 kell 11.00
MESIMUMMUDE rühma LÕPUAKTUS

25.05 kell 15.00
PÖIALPOISTE rühma LÕPUAKTUS

29.05 kell 13.15
PEDAGOOGILINE NÕUPIDAMINE

KHK-s

30.05 kell 13.15
SISEKOOLITUS ÕPETAJATELE

Tagasiside koolitustest

................

16.04 - 20.04
AVATUD TEGEVUSED ÕUESÕPPENÄDALAL


17.04 kell 10.00 KALAKESTE avatud tegevus Teema: PUTUKATE OTSINGUL

17.04 kell 10.15 PÖIALPOISTE avatud tegevus Teema: TERVIS - MEIE KALLEIM VARA

17.04 kell 11.00 SIPELGATE (keelekümblusrühm) avatud tegevus Teema: OTSIME ELU MEIE ÜMBER

19.04 kell 9.30 MÕMMIKUTE avatud tegevus Teema: VÄIKE UBA (ettevalmistus katseks)

19.04 kell 10.30 LOTTEDE avatud tegevus Teema: LOTTED JA KEVAD

19.04 kell 11.00 KLAABUDE avatud tegevus Teema:PUU JUURDE KÜLLA

20.04 kell 10.30 MESUMUMMUDE avatud tegevus Teema: MATEMAATIKA LOODUSES


NB!
Ootame külla huvilisi!

Registreerimine avatud tegevustele hiljemalt üks päev enne tegevust aadressil: siret@lehola@gmail.com või tel. 6730942

Infot täiendatakse....

................

APRILL
2018


02.04 kell 15.15
KÜLAS KLOUN PANN (MTÜ Tsirkusekoolist)

Osalevad aiarühmad

03.04 kell 15.15
LEPATRIINUDE KEVADKONTSERT

03.04 kell 16.00
MÕMMIKUTE KEVADKONTSERT

04.04 kell 10.00
MÕMMIKUD Kikase Lasteaias

Mustamäe Teatrifestival - etendused Kikase Lasteaialt
VARES KEEDAB HERNESUPPI ja
VAESLAPS JA TALUTÜDRUK
Pilet 0,50

05.04 kell 10.00
LOTTED ja PÖIALPOISID Kadaka Lasteaias

Mustamäe Teatrifestival - etendus Kadaka Lasteaia Lõvikutsikate rühmalt
KUIDAS SÜNDIS EMAJÕGI
Pilet 0,50

09.04 kell 13.00 - 15.00
BLUE-BOT ja OZOBOT koolitus Liikuri Lasteaias

Osalevad Siret ja Alisa

11.04 kell 16.00 - 18.00
LOTTED ja Kadaka lasteia SIILIPERE rühm COCA-COLA PLAZAS koos vanematega

Kahe lasteaia koostööna valminud
EESTIMAAD TUTVUSTAVATE FILMIDE ESILINASTUS

16.04 - 20.04
ÕUESÕPPENÄDAL

Ühtlasi ka AVATUD USTE NÄDAL.
(täpsemad tegevused rühmades on täpsustamisel)

18.04 kell 10.00
KORISTUSTALGUD aia taga MUSTAMÄE LOV kampaania raames (kui ilmaolud lubavad)

Osalevad õpetaja abid, Rašid, Siret, Merike ja abilisi võib veel juurde tulla.
Õpetajad teevad 16.04. - 24.04. rühmaplatsid puhtaks.

19.04 kell 10.00
MÄLUMÄNG „EESTI MÄNG“ TALLINNA LASTEAIAS KIKAS

Osalevad 4 last Pöialpoiste rühmast

19.04 kell 13.15
INFOTUND ÕPETAJATELE

20.04 kell 9.30
Alusharidus 100 raames PUUDE ISTUTAMINE Loomaaias

Osaleb Lotte rühm. Üritus toimub koostöös Keskkonnaametiga ja Tallinna Haridusametiga

25.04 kell 9.15
KIK projekt " Salasilmad võlumetsas"

Pöialpoiste rühma retk Saula Siniallikate matkarajale

26.04 kell 17.00
SPORTLIKUD JÜRIPÄEVA JOOKSUD õues

Pereüritus

30.04 kell 15.15
LOTTEDE rühma „EESTIMAA“ TEEMALISE FILMI VAATAMINE, SAALIS

Osalevad aiarühmad (peale LOTTE)

.....................


MÄRTS 2018

01.03 kell 9.00-15.00
JUHTIDE INFOPÄEV Tallinna Tehnikagümnaasiumis

Osalevad SIRET ja MERIKE

05.03 kell 10.00
LEHOLA LASTEAIA 49. SÜNNIPÄEV

Õpetjate käpiknuku etendus "KEVADEKUULUTAJAD" saalis

06.03 kell 13.15
MESIMUMMUDE RÜHMA LAHTISE TEGEVUSE ÜMARLAUD

12.03 kell 15.15
Lepatriinu teater " KORD NII, KORD NAA"

Pilet 3 eur
Osalevad rühmad 2,5,10,11 (eesti keeles)

19.03 kell 15.15
Teater Ilmarine "TANTSI MÕISAHÄRRA, TANTSI"

Pilet 3 eur
Osalevad rühmad 1,3,9 (vene keeles)

27.03 kell 15.45
KEVADKONTSERT Pöialpoiste rühmalt

27.03 kell 16.30
KEVADKONTSERT Lotte rühmalt

29.03 kell 13.15
ÕPETAJATE INFOTUND SAALIS

Mustamäe Teatrifestivalil osalemine – täpsustub

Lottede rühma Eestimaad tutvustava filmi (valminud koostöös Kadaka lasteaiaga) ühine vaatamine – toimumise aeg täpsustub

................

VEEBRUAR 2018

01.02 kell 13.15
ÕPETAJATE INFOTUND

Saalis

07.02 kell 13.30
KULDVILLAK EV 100 Lepistiku Lasteaias

Lehola Lasteaeda esindavad
õppealajuhataja SIRET, õpetajad SIRLI JA LIISI

08.02 kell 10.00
LUSTLIK TALISPORDIPÄEV ÕUES

HOMMIKUVÕIMLEMINE JA HARJUTUSED/ÜLESANDED TEGEVUSKESKUSTES

12.02 kell 15.15
KOHTUMINE eesti lastekirjanik INDREK KOFFIGA

(Osalevad: Lepatriinud, Liblikad, Pöialpoisid, Mesimummud, Lotted ja Mõmmikud)

Pilet 1,50 eur

14.02
SÕBRAPÄEVA TÄHISTAMINE

(RÜHMASISESELT VÕI KOOS SÕPRADEGA TEISEST RÜHMAST


LOTTEDE SÕPRUSKOHTUMINE KADAKA LASTEAIA LASTEGA

kell 13.15-15.00
SÕBRAPÄEVA KOOLITUS personalile KHK-SES

15.02 kell 11.00-13.00
Mustamäe LOV üritus "MASLENITSA" Männipargis

(Osalevad: Pöialpoisid ja Mesimummud)

22.02
EESTI VABARIIK 100 tähistamine

kell 10.30 PIDULIK RONGKÄIK ÕUEALAL (AIARÜHMAD)

kell 11.30 PIDULIK AKTUS SAALIS (AIARÜHMAD)

...............


JAANUAR 2018

08.01 kell 9.30
KUUSE ÄRASAATMISE PIDU SAALIS

10.01 kell 13.15
PED. NÕUPIDAMINE

15.01 kell 15.15
Hea tuju teater. Nukulavastus "POISS, KES RÄNDAS OMAPEAD"

Pilet 2 eur, etendus eesti keeles

22.01 kell 9.15
Teater ILMARINE Etendus "Две соседки" (kaks naabrinaist)

Pilet 3 eur, etendus vene keeles

24.01 kell 9.15
Õpituba " TUNNE OMA KODUMAAD" saalis

Õpituba viivad läbi Liblikate õpetajad.

VIKTORIIN RÜMADES

KÜSIMUSTE/VASTUSTE KOKKUVÕTE SAALIS

......................

EV 100 -le pühendatud ÕPITUBA JA VIKTORIIN "Tunne oma kodumaad“
Tallinna Lehola Lasteaias



Tallinna Lehola Lasteaias toimus 24. jaanuaril Eesti Vabariik 100-le mõeldes vahva õpituba-viktoriin „Tunne oma kodumaad“. Ürituse viisid läbi õpetajad Maiu ja Eda ning õppealajuhataja Siret. Õpetajad olid maskeerunud lasteaia logol kujutatud lasteks, Leenaks ja Lauriks. Õppealajuhataja peamine ülesanne oli olla tehniline abi, et saali ekraanile jõuaksid õigel ajal fotod meie Eestimaa kaunitest paikadest.

Tegelased Leena ja Lauri olid oma jutu järgi rännanud terve suve mööda Eestimaad ringi. Nad olid teinud erinevatest paikadest palju pilte ja tahtsid oma seiklusi nüüd lastega jagada.
Leena ja Lauri olid käinud laulupeol. Leena rääkis, et seal oli palju inimesi koos, kes laulsid palju erinevaid laule ning lauldi ka eesti hümni. Lapsed said õpetusi sellest, kuidas hümni kuulatakse. Ühiselt kuulati ka saalis eesti hümni ning, kes oskas võis kaasa laulda. Lapsed olid aktiivsed ja oskasid üllatavalt hästi küsimustele vastata.

Vahepeal hakkas Lauril kõht korisema (samal ajal krudistas õppealajuhataja salaja kõvasti õhupalli) ja Leenal oli kohe kamajahu olemas, millest segas sõbrale ühe toitva kama kokku. Samal ajal, kui Leena kama tegi rääkis Lauri, millest kama tehtud on.

Leena rääkis Laurile ja lastele ka sellest, miks Tuhala nõiakaev üle keeb. Järsku hakkas Lauriga Sipsik rääkima ja Lauri ei kuulanud enam Leenat, vaid kuulas hoopis Sipsikut. Lauri tutvustas Leenale Sipsiku raamatut ja rääkis veidi raamatu autorist Eno Rauast.

Veel oli juttu sellest, kes on Eesti president ja tutvustati Tallinna vanalinna, Eestimaa rabasid ja jõuluturgu, Munamäge…

Lõpuks soovisid Leena ja Lauri teada, kui tähelepanelikult lapsed neid kuulasid ja korraldasid lastele viktoriini. Viktoriini küsimustele vastas iga rühm oma rühmaruumis. Kokkulepitud ajaks tulid kõik tagasi saali ning ühiselt arutati küsimuste vastused läbi.

Peale Lauri ja Leena etteastet ning viktoriini vastasid lapsed õpetajate küsimustele juba palju enesekindlamalt. Näiteks enne ei hõiganud „Sipsiku“ raamatu autorit keegi välja, kuid hiljem tuli juba paljudelt lastelt vastus, et selle kirjutas Eno Raud.

Kõikidele osalejatele avaldati kiitust kiituskirjaga tubli osalemise eest „Tunne oma kodumaad“ viktoriinil. Lapsed said juurde uusi teadmisi ja neis endis tekkis huvi rohkem Eestimaa kohta teada saada.

Usume, et taolisi õpetlikke ja mängulisi ühiselt õppimise üritusi tuleb koos lastega enam läbi viia, sest ühiselt õppida on põnevam.

Palju õnne Eesti!

Siret Vaarpu
Tallinna Lehola Lasteaia õppealajuhataja


NB! (vajuta piltide lingile)

TUNNE OMA KODUMAAD

.................

DETSEMBER 2017

04.12 kell 9.15
ESIMESE ADVENDI TÄHISTAMINE SAALIS
(kõik aiarühmad)

ÕUEMAJAKESE PÄKAPIKULE KÜLLA (Pöialpoisid ja Libikad)

04.12
3D KINO „NÕIAMOORI UUSAASTASEIKLUS“ (tasuta)

kell 15.15 SIPELGAD, KLAABUD (vene keeles)
kell 16.00 LOTTED, LIBLIKAD (eesti keeles)

11.12
3D TEISE ADVENDI TÄHISTAMINE SAALIS

Klaabude rühma õpetajate etendus „PIPARKOOGI VABRIK“

kell 11.00 VENE ÕPPEKEELEGA RÜHMAD
kell 11.30 (EESTI RÜHMAD).

11.12
3D KINO „NÕIAMOORI UUSAASTASEIKLUS“ (tasuta)

kell 15.15 PÖIALPOISID, MESIMUMMUD
kell 16.00 LEPATRIINUD, MÕMMIKUD

13.12
JÕULUMAAL OXFORELLIS

PÖIALPOISID JA MESIMUMMUD

13.12
SAVI TÖÖTUBA
(GLASUURIMINE)

kell 13.15-15.00

18.12
KOLMANDA ADVENDI TÄHISTAMINE RÜHMADES

JÕULUPEOD

15.12

kell 16.00 LOTTEDE JÕULUPIDU
EESTI VABAÕHUMUUSEUMIS, SETU TALUS

18.12

kell 15.15 LIBLIKATE JÕULUPIDU LASTEAIA SAALIS
kell 16.00 LEPATRIINUDE JÕULUPIDU SAALIS
kell 17.15 PÖIALPOISTE JÕULUPIDU SAALIS

19.12

kell 10.00 KIISUPERE JÕULUPIDU SAALIS
kell 15.45 SIPELGATE JÕULUPIDU SAALIS
kell 17.00 MESIMUMMUDE JÕULUPIDU SAALIS

20.12

kell 09.30 MIKIDE-MINNIDE JÕULUPIDU SAALIS
kell 10.15 KALAKESTE JÕULUPIDU SAALIS
kell 16.00 MÕMMIKUTE JÕULUPIDU SAALIS

21.12

kell 11.00 KLAABUDE JÕULUPIDU SAALIS

...............

NOVEMBER 2017

02.11 kell 10.00
Õppekäik ESKO TALLU

Pöialpoisid

06.11 kell 10.00
Etendus PUPPETS, CIRKUS, ILLUSION
Etendus Lubov ja Vladimir Ignatovilt, pilet 3 eur

Etendust vaatavad Klaabud, Mesimummud, Sipelgad

07.11
TULUMAKS ALATES 2018a. (koolitus personalile)

kell 13.00 - eesti keeles
kell 14.00 - vene keeles


09.11 kell 13.00 - 15.00
Õpetajad külas RÄNNAKU LASTEAIAS

09.11 kell 17.15
ISADEPÄEVA TÄHISTAMINE õues
(ürituse korraldajaks LOTTE rühm)

13.11 kell 15.15
Lasteetendus KAKS PÄEVA MAAL
Lasteteater " Sõber", pilet 2,50 eur

22.11 kell 13.00 - 15.00
Tallinna Ülikooli HARIDUSTEADUSTE INSTITUUDI koolitus "Meediakasvatuse alused"
Koolitaja Deivi Pard

24.11 kell 11.00
Lottede KADRIPÄEVA RAHVUSLIK DISKO saalis

11.00. - 11.15 oodatakse külla rühmi KLAABUD, SIPELGAD
11.20. - 11.35 oodatakse külla rühmi LEPATRIINUD, MÕMMIKUD
11.40. - 11.55 oodatakse külla rühmi LIBLIKAD, PÖIALPOISID
12.00. - 12.15 oodatakse külla rühmi MESIMUMMUD


28.11 kell 13.15
SAVIKOJA TÖÖTUBA

Huvilistele lasteaia töötajatele

29.11 kell 13.15
INFOTUND ÕPETAJATELE

30.11 kell 13.15
ANIMATSIOONI KOOLITUS HUVILISTELE ÕPETAJATELE

................

4. oktoobril tunnustas Mustamäe Linnaosavalitsus Kultuurikeskuses Kaja õpetajate päeva puhul tublisid haridustöötajaid.

Tallinna Lehola Lasteaiast pälvis tunnustuse

Mustamäe noor õpetaja kategoorias KRISTI AARELO

Mustamäe õpetaja elutöö kategoorias ÜLLE ROOSVE


Õnnitleme!

(vajuta lingile)
TUBLID HARIDUSTÖÖTAJAD

...............

OKTOOBER 2017


02.10 kell 8.15- 8.55 alustab
TONI JUDO RING

03.10 kell 16.00-16.30 alustab
LAHE TERVISE JOOGA RING

04.10 kell 10.00
„LEHOLA LEMMIKLEIVA VALIMINE“
(saalis)

10.10 kell 10.40
LOTTED KADAKA PARGIS ORIENTEERUMISMÄNGUDEL

(korraldaja Rõõmupesa Lasteaed)

NB! Vihmase ilma tõttu lükkus üritus edasi 18.10. kell 11.20

09.10 kell 15.15
MIKU-MANNI LASTETEATER „LAMBA SAMBA“

(Pilet 2,5 eur)

10.10
SEESEE STUUDIO PILDISTAMINE

(KLAABUD, LEPATRIINUD, SIPELGAD, LIBLIKAD, PÖIALPOISID, ÕPETAJAD)

17.10
SEESEE STUUDIO PILDISTAMINE

(MÕMMIKUD, LOTTED, MESIMUMMUD, ÕPETAJA ABID)

17.10 kell 13.00-15.00
IN SAFETY TULEOHUTUSE KOOLITUS


20.10
KÜLAS RAAMATUKOGUBUSS KATARINA JEE
(osalevad 5 rühma - rühmad täpsustamisel)

25.10. kell 13.15
INFOTUND ÕPETAJATELE

30.10. kell 10.00
Päästeameti projekt "TULEST TARGEM"

Pöialpoiste rühmas

“Tulest targem” projekti sihtgrupiks on 6-7 aastased eelkooliealised lapsed (lasteaia viimane rühm). Projekti raames külastavad päästjad koos päästeautoga lasteaedasid, kaasas ennetuskohver, mis sisaldab erinevaid praktilisi vahendeid tuleohutusalaste teemade tutvustamiseks.

Projektis tutvustatakse lastele:

• Tulekahju tunnuseid ja põlevmaterjale ruumis
• Tulekahju tekkepõhjuseid
• Tulekahju avastamisseadet suitsuandur
• Tulekahju korral käitumist
• Täisvarustuses päästjat
• Päästeautot ja selle peal olevat tehnikat

.................

SEPTEMBER 2017



1. september, kell 11.00
TEADMISTE PÄEV



6. september, kell 9.30 (eesti keeles)
ETENDUS „EILE, TÄNA, HOMME“ (Lasteteater Lepatriinu)



06.09 kell 17.00-17.10
LASTE JOOGA INFOTUND „ Lahe tervis“



08.09 kell 17.15
JUDO TUTVUSTUS KHK-S „ Toni Juudokool“

19-20. 09 koolitus
„KIUSAMISEST VABA LASTEAED JA KOOL“ (Ene, Marri, Eveli)

19.09. kell 10.30-11.00
3D ÕPPEFILM „LIIKLUSREEGLID LASTELE“
(Pöialpoisid, Liblikad)

kell 11.15-11.45(Klaabud, Mesimummud)


21.09. kell 10.00-11.30
MINI-SOS MÄNNI PARGIS (Pöialpoisid)

22.09.kell 16.30
„SÜGISE SÜNNIPÄEVA“ ÜHINE TÄHISTAMINE SÜGISE SÜNNIPÄEVA LAADAGA JA NUNNUNÄITUSE AVAMINE
(korraldajad Lepatriinude rühma õpetajad)

25.09. kell 15.15-15.45
3D ÕPPEFILM „LIIKLUSREEGLID LASTELE“
(Lotted, Mõmmikud)

kell 16.00-16.30 (Lepatriinud, Sipelgad)


.................

MAI 2017


EMADEPÄEVA ÜRITUSED SAALIS


8. mai, kell 15.30 LOTTED
8. mai, kell 16.15 MÕMMIKUD
9. mai, kell 16.00 MIKID-MINNID
10.mai, kell 16.30 KALAKESED
11.mai, kell 9.00 KIISUPERE
11.mai, kell 16.00 KLAABUD
11.mai, kell 16.45 SIPELGAD
15.mai, kell 16.00 PÖIALPOISID

LEPATRIINU, LIBLIKATE ja MESIMUMMU rühma EMADEPÄEVA tähistamine toimub rühmasiseselt

VÄLJASÕIDUD MURASTE LOODUSKOOLI


Projekti KIK raames kahe rühma väljasõit Muraste Looduskooli:

17.05. kell 9.30 Lepatriinud
19.05. kell 9.30 Liblikad

LAULUPIDU

30.05. kell 16.00

PED. NÕUPIDAMINE


31.05. kell 13.15

LASTE TÖÖDE NÄITUS ÕUEMAJAKESES "Minu aasta lasteaias"


02.05. - 05.05. MESIMUMMUDE ja PÖIALPOISTE rühma NÄITUS
08.05. - 12.05. KLAABUDE ja SIPELGATE rühma NÄITUS
12.05. - 19.05. LOTTEDE ja MÕMMIKUTE rühma NÄITUS
22.05. - 26.05. KIISUPERE, MIKIDE-MINNIDE ja KALAKESTE rühma NÄITUS
29.05. - ... LEPATRIINUDE ja LIBLIKATE rühma NÄITUS

NB" NÄITUST ON VÕIMALIK KÜLASTADA LASTE ÕUESOLEKU AJAL

LAHTISTE USTE PÄEVAD


9.05.kell 9.10 rühmas (vene k.), kell 11.30 õues (eesti k.) MESIMUMMU rühma (5-7a. lapsed) tegevus " Mida külvad kevadel, seda lõikad sügisel"

9.05 SIPELGATE rühma (3-5a.lapsed)tegevus „Minu ema – maailma parim“, kell 9.00 rühmas (vene k), kell 15.30 (eesti k).

10.05 kell 9.15 LIBLIKATE rühma (5-7a. lapsed) integreeritud tegevus rühmas teemal: „Minu pere, emadepäev.“ Tegevuses kasutatakse Bee-Bot roboteid.

10.05 kell 11.00 LOTTE rühma (3-5a. lapsed) integreeritud tegevus hoovis teemal: “Lotted askeldavad aias”.

11.05 kell 11.00 MÕMMIKUTE rühma (3-4a. lapsed) dramatiseering „Tare-tareke“ lasteaia hoovis õuemajakese juures.

15.05 kell 9.00 LEPATRIINUDE rühma (6-7a. lapsed) integreeritud tegevus rühmas teemal: „Putukad“ Tegevuses kasutatakse Bee-Bot mesilasi.

16.05 PÖIALPOISTE rühma integreeritud tegevus rühmas kell 9.15 ja lasteaia hoovis kell 10.00 teemal: „Kevadised aiatööd“ Rühmas kasutatakse Bee-Bot roboteid.

17.05 kell 9.15 KLAABUDE rühma (liitrühm, vene õppekeelega) integreeritud tegevus rühmas teemal: “Vesi”.

18.05 kell 9.15 (rühmas) ja kell 11.15 (õues) KALAKESTE rühma (2-3a. lapsed) integreeritud tegevus teemal „Lepatriinu lendab"

23.05 kell 10.00 (rühmas) ja 10.30 (õues) MIKIDE-MINNIDE rühm (1,5-3a. lapsed) integreeritud tegevus teemal: „Putukad-mutukad“

23.05 kell 10.00 (õues) KIISUPERE rühmA (vene õppekeelega rühm, 1,5-3a. lapsed) integreeritud tegevus teemal: „Kiisud läksid kalale.“

Registreerimine osalemiseks ja info rühmas või telefonil 6730-942; e-mail kerttuo@hot.ee

LASTEVANEMATE KOOSOLEKUD


8. mai, kell 16.15 LOTTED
9. mai, kell 16.30 MIKID-MINNID
10.mai, kell 17.00 KALAKESED

LÕPUPEOD


25. mai, kell 16.00 MESIMUMMU RÜHMA LÕPUPIDU
26. mai, kell 11.00 LIBLIKATE RÜHMA LÕPUPIDU
29. mai, kell 16.00 LEPATRIINU RÜHMA LÕPUPIDU

...........


LEPATRIINU RÜHMA NÕIDADE ÖÖ

Meie tore nõidade päev (28.04.2017) ja öö möödusid suurepäraselt. Lapsed tulid kõikide tegevustega kaasa ning meil oli koos vahva! Alustasime juba hommikuringis päeva aruteluga ja külastasime Liblikate ja Pöialpoiste rühma.

Ilm soosis samuti meie tegevust ning maastikumäng ehk nõia peidetud varanduse otsimine õnnestus väga hästi. Seejärel tegime tervislikke smuutisid ehk nõiajooke ja lapsed degusteerisid, hindasid ja mõtlesid jookidele vahvaid nimetusi.

Siis jõudis kätte disko ja padjasõja aeg, need toimusid saalis. Saali hiilisime taskulampidega. Järgnes hammastepesu ja unejutu aeg. Planeeritud õudusjuttude jutustamise jätsime ära, sest mõnedes tüdrukutes tekitas juba taskulampidega hiilimine kõhedust. Unejutuks lugesime "Nõianeiu Nöbinina" ning see meeldis kõigile ja aitas ööuneks rahuneda. Kõik lapsed jäid kenasti magama ning koju ei kippunud keegi.

Hommikul tulid vanemad kokkulepitud ajal (9.00) järgi ja meist jäi kõik korda ning maja sai valve alla.

Tervitades Anne ja Mari


NB! (vajuta piltide lingile)

NÕIDADE ÖÖ

...............

Tere Kallis Lasteaia pere,

Siki Tantsustuudio osales:

Rahvusvahelisel Tantsufestivalil SPACE (Vilnius) ning võitsime Junior klassis II koha.

IDO kalendrisse kuuluvas võistluses SPRING CUP võitsime III koha (siit saate piiluda seda https://www.youtube.com/watch?v=ZmL_jzcRr34​​​​​​​​​​ ).
ja võidu korjasime (I koht – Laureaat) Estraad- ja Rahvastetantsude festivalil showtantsu kategoorias.

Oleme nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt meid igati tublisti esindanud!

Lugupidamisega

Sigrid Peedu
Siki Tantsustuudio

.............


APRILL- 2017



05.04. MUSTAMÄE LASTEAEDADE 8.TEATRIFESTIVAL


kell 10.00 Liblikate rühma etendus PÄIKESELE KÜLLA

Külalised Männi ja Kikase lasteaiast

05.04. MUSTAMÄE LASTEAEDADE 8.TEATRIFESTIVAL


kell 10.00 Mesimummu rühma lapsed külastavad Tähekese lasteaeda ja Pöialpoiste rühma lapsed külastavad Kikase lasteaeda.

10.04. BALLETILUGU Rahvusooperis Estonia


kell 10.30 Mesimummu rühm

12.04. MUSTAMÄE LASTEAEDADE 8.TEATRIFESTIVALI lõpetamine


kell 13.30 Liblikate rühma õpetajad VESIROOSI lasteaias

19.04. MÄLUMÄNG MUSTAMÄE ÖÖKULL 4 Kikase lasteaias


kell 10.00 Osaleb 4.liikmeline võistkond Lepatriinude rühmast

20.04. JÜRIPÄEVA JOOKS ÕUES


kell 10.45 Klaabud, Sipelgad ja Mesimummud

NB! Suure vihma korral JÜRIPÄEVA JOOKS saalis kell 10.45

20.04. Külas SUSSITEATER etendus "Mina ja mina"


kell 11.45 eesti keeles Pilet 2 eur

21.04. JÜRIPÄEVA JOOKS ÕUES


kell 10.45 Lepatriinud, Liblikad, Pöialpoisid, Lotte, Mõmmikud

NB! Suure vihma korral toimuvad JÜRIPÄEVA JOOKSUD SAALIS
kell 10.00 - Lotte, Mõmmikud
kell 11.00 - Lepatriinud, Liblikad, Pöialpoisid

24.04. HAMMASTE KONTROLL


kell 9.00 OÜ Jadent töötajad vaatavad lastel alates 4. eluaastast lapsevanema soovil laste hambaid. Iga laps saab kaardikese, kus on info ravivajavate hammaste kohta, et oleks lapsevanemale informatsiooniks ja meeldetuletuseks. Edasise ravi otsustab juba lapsevanem kuhu pöörduda.

24.04. PILDISTAMINE SAALIS


kell 9.00 - 12.30 OÜ PILDIKOMPANII

27.04. TEATER ILMARINE etendus " Väike siil"


kell 10.30 Pilet 3 eur ( vene keeles)

................

MÄRTS - 2017


01.03. "EESTI KEELE KAUNIS KÕLA"


kell 10.00 Mustamäe linnaosa eelvoor Kultuurikeskuses KAJA

Osalevad lapsed Lepatriinu, Liblikate ja Pöialpoiste rühmast

05.03. LASTEAED saab 48.aastaseks


06.03. LASTEAIA SÜNNIPÄEVA TÄHISTAMINE saalis


Liblikate rühma etendus PÄIKESELE KÜLLA

kell 9.45 vaatavad etendust Klaabud, Mõmmikud, Kalakesed, Kiisupere ning Mikid-Minnid

kell 10.20 vaatavad etendust Sipelgad, Lepatriinud, Pöialpoisid, Lotted ja Mesimummud

06. - 14.03. MUSTAMÄE LASTEAEDADE TEATRIFESTIVAL


14.03. EMAKEELE PÄEVA TÄHISTAMINE


kell 10.15 Lepatriinud ja Mesimummud külastavad Kännukuke Raamatukogu

16.03. "PÄIKESELE KÜLLA" Kanutiaia Huvikoolis


kell 11.30 Liblikate rühma esinemine

NB! Proov 09.03. kell 11.40 Kanutiaia Huvikoolis

20.03. TERE KEVAD!


Otsitakse õues kevadet

20.03. TSIRKUST KÜLASTAMAS

Lindakivi Kultuurikeskuses LEPATRIINUD, LIBLIKAD ja MESIMUMMUD

..............

VEEBRUAR - 2017

02.02. Sipelgate rühma avatud õuesõppe tegevus "NÄHKA PEAB SÜNNIPÄEVA"

kell 10.30

03.02. õppekäik Eesti Tervishoiu Muuseumisse

Lepatriinu rühm

06.02. BALLETILUGU Estonia Teatris

Lepatriinu rühm

07.02. KÜÜNLAJAHI LÕPUÜRITUS saalis

Lepatriinud, Liblikad, Pöialpoisid ja Mesimummud)

14.02. SÕPRADEL KÜLAS

Rühmad käivad üksteisel külas.

20.02. RAHVAMUUSIKUD KÜLAS

Kail ja Enrik Visla tutvustavad lastele vanu eesti rahvapille ( torupilli, eesti lõõtsa, karmoskat, parmupille, kannelt, karjasepasunat, lokupilli, plokkflööti, viiulit, hiiukannelt.

21.02. MASLENNITSA (vene vastlad)

kell 11.00 Spordiväljakul

22.02. VABARIIGI AASTAPÄEVA AKTUS saalis

kell 11.30

Osalevad LEPATRIINUD, LIBLIKAD, PÖIALPOISID, KLAABUD JA MESIMUMMUD

28.02. VASTLAPÄEVA TÄHISTAMINE

Tegevused eraldi rühmades

.............

JAANUAR - 2017

05.01. KOLJADKI (Vene jõulud)

kell 9.30
Osalise keelekümblusega MESIMUMMU rühma lapsed külastavad 1r, 2r, 3r, 4r, 5r

06.01. KOLMEKUNINGA PÄEV

Hüvastijätt kuusekestega rühmades ja saalis

09.01. - 13.01. TALVELÕBUDE NÄDAL

Vanemate rühmade matkad Männi parki või Sütiste metsa

18.01. PEDAGOOGILINE NÕUPIDAMINE

kell 13.15 saalis

24.01. BEE-BOT robotite komplekti kasutamise KOOLITUS ÕPETAJATELE saalis

kell 13.15 Õpetaja Ly Aer tutvustab komplekti ja võimalusi, kuidas läbi viia õppetegevusi

26.01. HOOLEKOGU KOOSOLEK

kell 17.00

.................
DETSEMBER - 2016

05.12. TEISE ADVENDI TÄHISTAMISED RÜHMADES

09.12. MUSTAMÄE AVATUD NOORTEKESKUSES „Kakukese jõuluseiklus Mustamäel”

kell 10.00-11.30 LEPATRIINU RÜHMA LAPSED


12.12. VANAMÕISA JÕULUMAAL


LEPATRIINUD, LIBLIKAD JA PÖIALPOISID


12.12. KOLMAS ADVENT ÕUEMAJAKESES


kell 16.00-18.00 OOTAB LAPSI ÕUEMAJAKESES JÕULUVANA


14. - 15.12. KUUSE KAUNISTAMINE SAALIS

(osalevad kõik rühmad)


16.12. ETENDUS " Päkapikk"

LIBLIKAD NÕMME KULTUURIKESKUSES


19.12.NELJAS ADVENT RÜHMADES


19.12. JÕULUPEOD

kell 15.15 PÖIALPOISID
kell 16.15 LEPATRIINUD
kell 17.15 LIBLIKAD

20.12. JÕULUPEOD

kell 11.00 KIISUPERE (NB! Kella-