TÖÖPAKKUMINE


Tallinna Lehola Lasteaed võtab sobitusrühma avamisega seoses tööle kvalifitseeritud eripedagoogi, kes soovib jälgida laste arengut ja võimalike kõrvalekallete märkamisel tahab last toetada nendest ülesaamisel. Oled sobiv kandidaat, kui sul on töötamiseks vajalik kvalifikatsioon, soovid töötada lastega, sul on hea koostööoskus ja oled vastutustundlik. Palun saada oma CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad e-aadressil direktor@lehola.edu.ee. Lisainfo tel 56693043.

.....................

Tallinna Lehola Lasteaed võtab tööle kõrgharidusega logopeedi, kes tegeleks: tugiteenust vajavate laste väljaselgitamisega; psüühiliste protsesside (taju, tähelepanu, mälu, mõtlemise) uurimise ja arendamisega, kõneravitundide ettevalmistamise ja läbiviimisega (häälikuseade, sõnavara, lause, grammatika, kõnemõistmise, jutustamise, häälikukuulmise korrektsiooniga); lastevanemate ja pedagoogide jt. nõustamisega.
Oled sobiv kandidaat, kui sul on töötamiseks vajalik kvalifikatsioon, soovid töötada lastega, sul on hea koostööoskus ja oled vastutustundlik. Palun saada oma CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad e-aadressil direktor@lehola.edu.ee. Lisainfo tel 56693043.

.....................

Tallinna Lehola Lasteaed otsib kvalifikatsioonile vastavat lasteaiaõpetajat 3-4.aastaste laste eesti õppekeelega rühma. Töökoormus 1,0. Töökogemus on eeliseks valikul. CV ja haridust tõendavad dokumentide koopiad saata aadressile direktor@lehola.edu.ee. Lisainfo tel. 56693043

...........................
Tallinna Lehola Lasteaed pakub alates 26.02.2021 tööd lasteaiaõpetaja abile ajutiselt äraoleva õpetaja abi asendamiseks ( u. kuuks ajaks) vene õppekeelega sõimerühma.
CV saata asutuse e-postile. Informatsioon tel 56693043

................

Lehekülge haldab:

Merike Pappel /direktor
e-post: direktor@lehola.edu.ee

Viimati muudetud 21.02.2021